25 cele mai bune parfumuri pentru femei

Postat in Sep 15 2016 - 12:43pm by Jurnalul24
|

Iată care sunt cele 25 mai bune și mai vîndute parfumuri pentru femei de pe piața din România. Cu siguranță, printre aceste produse sunt unele parfumuri care se potrivesc perfect stilului tău.

1. Paco Rabanne Olympéa Eau de Parfum

Paco Rabanne Olympéa Eau de Parfum pentru femei – 30 ml – 169,00 leiparfum-paco-rabanne

 

2. Paco Rabanne Black XS L’Exces for Her Eau De Parfum

Paco Rabanne Black XS L’Exces for Her Eau De Parfum pentru femei – 50 ml – 172,00 leiblack-xs-l-exces

 

3.  Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum

Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum pentru femei – 100 ml – 128,00 leicalvin-klein-euphoria-eau-de-parfum

 

4. Givenchy Very Irresistible Eau De Parfum

Givenchy Very Irresistible Eau De Parfum pentru femei – 30 ml – 124,00 leigivenchy-very-irresistible-eau-de-parfum

 

5. Poison Eau de Toilette

Dior Poison Poison Eau de Toilette Eau de Toilette pentru femei – 30 ml – 197,00 leipoison-parfum

 

6. Boss Ma Vie Pour Femme

Hugo Boss Boss Ma Vie Eau De Parfum pentru femei – 50 ml – 161,00 leihugo-boss-parfum-femeie

 

7. Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One Eau De Parfum pentru femei – 50 ml – 185,00 leidolce-gabbana-the-one-femei

 

8. Salvador Dali Laguna

Salvador Dali Laguna Eau de Toilette pentru femei  – 30 ml – 65,00 leiparfum-femeie

 

9. Parfum Dolce & Gabbana Light Blue Eau de Toilette

Dolce & Gabbana Light Blue Eau de Toilette pentru femei – 25 ml – 123,00 leiparfum-dolce-gabbana-light-blue-eau-de-toilette

 

10. Parfum Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One Eau De Parfum pentru femei – 30 ml – 148,00 leidolce-gabbana-the-one-femei

 

11. Hugo Boss Nuit Pour Femme Eau De Parfum

Hugo Boss Nuit Pour Femme Eau De Parfum pentru femei – 75 ml – 176,00 leihugo-boss-nuit-pour-femme-eau-de-parfum

 

12 Paco Rabanne Olympéa

Paco Rabanne Olympea Eau De Parfum pentru femei – 50 ml – 218,00 leiparfum-paco-rabanne

 

13. Animale Animale Eau De Parfum pentru femei

Animale Animale Eau De Parfum pentru femei – 100 ml – 123,00 leianimale-parfum-femeie

 

14. Nina Ricci Nina L´Elixir Eau De Parfum pentru femei

Nina Ricci Nina L´Elixir Eau De Parfum pentru femei – 50 ml – 167,00 leiricci-by-nina

 

15. Dolce & Gabbana Pour Femme

Apa de parfum Dolce & Gabbana Pour Femme pentru Femei – 25 ml – 149,00 leidolce-gabana-femei

16. Paco Rabanne Lady Million

Paco Rabanne Lady Million Eau De Parfum pentru femei – 80 ml – 242,00 leipaco-rabane-parfum

 

17. Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum pentru femei – 50 ml – 148,00 leiephoria-parfum-femeie

 

18. Viktor & Rolf Flowerbomb Eau De Parfum pentru femei

Viktor & Rolf Flowerbomb Eau De Parfum pentru femei – 100 ml – 409,00 leiviktor-si-ralph-parfum

 

19. Armani Si Eau De Parfum pentru femei

Armani Si Eau De Parfum pentru femei – 100 ml – 361,00 leiarmani-femeie

 

20. Nina Ricci Mademoiselle Ricci

Nina Ricci Mademoiselle Ricci Eau De Parfum pentru femei – 80 ml – 162,00 leiricci-by-nina

 

21. Dior J’adore Eau De Parfum pentru femei

Dior J’adore Eau De Parfum pentru femei – 50 ml – 321,00 leidior-j-adore

 

22. Carolina Herrera 212 Sexy

Carolina Herrera 212 Sexy Eau De Parfum pentru femei – 30 ml – 110,00 leicarolina-herrera-parfum

 

23. Her Secret Eau de Toilette pentru Femei

Antonio Banderas Her Secret Eau de Toilette pentru femei – 80 ml – 129,00 leiher-secret-banderas

 

24. Carolina Herrera 212 Vip

Carolina Herrera 212 VIP Eau De Parfum pentru femei – 50 ml – 176,00 lei212-vip-parfum

 

25. Giorgio Armani Acqua Di Gioia

Armani Acqua di Gioia Eau De Parfum pentru femei – 50 ml – 195,00 leigiorgio-armani-acqua-di-gioia-30ml

Comentari

comentari